Úvodní stránka » zábradlí,mříže,vrata, zinek

Kovovýroba, zámečnictví Bohuslav Matys

Kladno, Beroun, Praha, Rakovník, Unhošť, Dolní Březany, Černošice, Hostivař, Hýskov, Nižbor, Chyňava, Kralův Dvůr, Radotín, Loděnice, Vráž, Rudná

Naše firma sídlící v blízkosti Berouna svým zákazníkům nabízí služby v oblasti kovovýroby - přístřešky, mříže, schodiště, poličky, různé rámy z oceli a nerezu, zábradlí, krovy, parapety, prvky oplocení, konzole, stožáry, dveře, brány, vrata (i na dálkové ovládání) či sklepní kóje i prolokality Kladno, Rakovník a Praha.

Zhotovíme a namontujeme ocelové konstrukce pro stavebnictví, rodinné domy, zahrádkáře, chataře, svépomocné stavebníky a všechny ty, kteří potřebují cokoli z kovu a nerezu.

Nabízíme vysokou estetickou hodnotou výrobků i komplexní řešení od návrhu technického řešení, až po konečnou vysoce profesionální realizaci. Samozřejmostí je profesionální konzultační program, odborné poradenství při volbě vhodných vzorů, materiálů a úprav i využití ověřených technologií montáže a upevnění.

Ocel - materiál, který se stále prosazuje v nedílních součástech exteriéru, interiéru i v architekto­nických detailech.
Kov - materiál, kterýje stálicí a obracejí se k němu renomovaní architekti, realizátoři staveb i investoři.

 S těmito materiály se dají udělat celé konstrukce, vrata nebo i jen dílčí součásti, proto neváhejte a zkontaktujte naši Kovovýrobu již dnes telefonicky, emailem nebo prostřednictvím formuláře z této stránky.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Poptávka (Jiří Štrba, 11.11.2013 20:01:26) Odpovědět

    Dobrý den, pro dekorační využití šatní skříně poptávám vyrobu/prodej lišty, z kovu, nerezu nebo hustého tahokovu, nejlépe ze zbytků. Delká 200cm šířka 6cm. Asi to pro Vás nebude obchod roku, za každou informaci děkuji. Jiří Štrba 777 766 497

Matys kovovýroba

matys.bohuslav@seznam.cz

O nás

Kontakt

Bohuslav Matys - Kovovýroba Zámečnictví
Chrustenice 74
26712 Beroun
606 654 283
facebook.com/matys.bohuslav
Kovovýroba Zámečnictví

Oblíbené odkazy